Notice: Undefined index: lang in /home/u7509666/celikarackiralama.com/index.php on line 8
Esenyurt Araç Kiralama | Çelik Rent a Car | Güvenilir Oto Kiralama

Esenyurt Araç Kiralama

Esenyurt Araç Kiralama

Esenyurt ilçesinden ihtiyacınız olabilecek her sınıf araç çeşitlerimiz bulunmaktadır. Esenyurt araç kiralama hizmetini dilerseniz aynı gün dilerseniz rezervasyonlu olarak kiralama gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Her çeşit sınıfa uygun araçlarımız içerisinde ekonomik yada lüks sınıflara ait araç seçeneklerimiz bulunmaktadır. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren Çelik rent a car firmamız tüm araç ve filo kiralama hizmetlerini başarılı şekilde gerçekleştirmektedir. 

Tamamiyle müşterilerimizin memnuniyeti adına hizmet vererek sizlere rahat ve güvenli kiralama hizmeti vermekteyiz. Esenyurt araç kiralama ihtiyacınız olduğunda ister firmamıza gelebilir istersenizde ekibimiz araç yada araçları dairenize kadar getirerek teslim etmektedir. Ülkemizde araç piyasasının artması ve masraflarının ağırlaşması sebebi ile Esenyurt rent a car yönelim ciddi derecede artmaktadır. Talebin artması ile bir çok firma fiyat artışına gitsede Çelik rent a car firmamız 2019 yılında da aynı fiyatları uygulamaktadır.

Esenyurt Sorunsuz Kiralama

Aracın anahtarını teslim almanızdan ve teslim etmenize kadar geçen sürede sizlere kusursuz seyir zevki verme hedefindeyiz. Esenyurt araç kiralama ihtiyacınız olduğunda tüm araç çeşitleri sıfır ayarında iç dış kuaför yapılarak bekletilmektedir. Kısa yada uzun vadeli araç kiralama fark etmeksizin sizlere ihtiyacınız olabilecek tüm ekipmanlar verilebilmektedir. Navigasyon yada bebek koltuğu gibi tüm aksesuar çeşitleri firmamızda bulunarak talep etmeniz durumunda kiralama esnasında aracınızda kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir.

Oto kiralama yapacak olan tüm kişiler genellikle vakitleri dar olmaktadır. Bu sebeple hızlı işlem ve aşırı imza ile uğraşarak vakit kaybetmek istememektedirler. Çelik rent a car olarak sektörde oluşan açıkları en iyi şekilde fark ederek en ince ayrıntısına kadar her ihtimali değerlendirmekteyiz. Bu sebeple işletmemize gelmenizden ortalama 5 dakika içerisinde aracınızı teslim almış olacaksınız. Sadece tek 1 imza ile sözleşme tamamlanır ve anahtarınızı teslim alabilmektesiniz.

Araçlarımızın sigorta ve kaskoları bulunarak herhangi bir çevirme durumunda eski usul arkadaşın arabası demenize gerek bulunmamaktadır. Çelik rent a car firmamız tüm yasal mevzuatları yerine getirmiş ve herhangi olumsuz bir durum ile karşılaşmamanızı hedeflemektedir.

Esenyurt Aynı Gün Kiralama Hizmeti

İşletmemizde bulunan onlarca araç içerisinde müsaitlik durumuna göre ihtiyacınız olabilecek tüm araçlar içi oto kiralama gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızda ve web sitemizde bulunan görseller temsili olarak bulunmaktadır. Fakat Esenyurt oto kiralama hizmeti için sunduğumuz tüm araçlar sıfır ayarında ve yağı suyu da dahil olmak üzere tüm bakımları yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır.

Müşterilerimiz tarafımıza ulaşarak ihtiyacı olduğu aracı bildirdiklerinde o araç o gün müsait değil gibi bir cümle kurmamak için aynı araçtan birçok adet bulunmaktadır. Çelik rent a car olarak 100 adet olan kiralık araçlarımızdan dilediğinize kiralama gerçekleştirebilirsiniz.

Esenyurt 2019 yılına özel kampanyalı araç kiralama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve uygun fiyatlar ile araç sahibi olmak için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.