Notice: Undefined index: lang in /home/u7509666/celikarackiralama.com/index.php on line 8
Büyükçekmece Araç Kiralama | Çelik Rent a Car | Güvenilir Oto Kiralama

Büyükçekmece Araç Kiralama

Büyükçekmece Araç Kiralama

Her çeşit araç kiralama ihtiyaçlarınızı Çelik rent a car firmamızdan karşılabilirsiniz. Büyükçekmece araç kiralama hizmeti olarak her sınıf araç bulunmaktadır. Araçlarımız ekonomik sınıf, orta sınıf ve lüks sınıf olarak üç kategoride hizmet vermektedir. Tüm kiralık araçlarımız bakımları zamanında yapılarak kullanım esnasında olumsuz bir durumla karşılaşılmanız söz konusu değildir. Yıllardır sektör içerisinde olan işletmememiz 2019 yılına özel uygun fiyatlar ile sıfır ayarında onlarca çeşit araç bulunmaktadır.

Günümüzde kiralık oto hizmetine rağbet artarak her geçen gün yeni bir firma kurulmaktadır. Bir firmadan araç kiralayacağınız zaman kesinlikle kurumsal hizmet vermesi ve araç yoğunluğunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Çelik rent a car firmamız yıllardır sektörde tecrübeli hizmet vererek sizlere sorunsuz kiralama gerçekleştirecektir. Geniş araç filosu ile İstanbul da bir çok ilçede hizmet veren firmamız ihtiyacınız olabilecek tüm araç çeşitleri bulunmaktadır.

Büyükçekmece Bakımlı ve Temiz Oto Kiralama

Büyükçekmece bölgesinde araç kiralama ihtiyacınız olduğunda sizlere aynı gün araç teslimatı yapılmaktadır. Geniş araç filomuz olması sebebi ile ister kısa süreli ister aylık araç kiralaması gerçekleştirebilirsiniz. Bir çok kurumsal firma ile olan anlaşmalarımız gereği dilediğinizde 100 araca kadar ihtiyacınız olan filo kirama hizmeti verilmektedir.

Motor ve şanzuman bakımları aylık olarak yapılarak araçların müşterilerimizde bulunduğu esnada herhangi bir sorun ile karşılaşmasının önüne geçmekteyiz. Hizmet politikamız gereği araç kullanımı esnasında oluşabilecek arıza durumlarında bulunduğunuz yere aynı klasmanda yada üst klasmanda gelerek yeni aracınızı kiralama süresi boyunca teslim etmekteyiz. 

Büyükçekmece Uygun Oto Kiralama

Piyasa şartlarının her geçen gün değişmesi sebebi ile araç alımı ciddi derece zorlaşmıştır. Bu sebeple rent a car firmalarına talep artarak bir çok firma belirli oranda fiyatlarını arttırarak bu durumu fırsata çevirmektedir. Çelik rent a car işletmemizde asla fiyat şişirme yada durumu fırsata çevirmek gibi bir çalışma düzeni olmayarak 2019 yılına özel indirimler yapılmaktadır. 

Her geçen gün kendini geliştiren ve 100 aracın üzerinde Büyükçekmece araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Hemen her çeşit araç modeli bulunan firmamızda ister kişisel kiralama ister şirket kiralama olarak gerçekleştirebilirsiniz. 

Araç kiralama piyasasında ki en iyi fiyatlar ve en bakımlı araçlarla hizmeti firmamız sağlamaktadır. Gerek tecrübemiz gerekse bakımlı ve temiz araçlar ile sektörde daima en iyisi olmayı hedeflemekteyiz.

7/24 çağrı merkezimizden araç kiralama ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.