Beylikdüzü Rent A Car

Beylikdüzü Rent A Car

Her çeşit araç kiralama hizmetini Çelik rent a car firmamızdan gerçekleştirebilirsiniz. Beylikdüzü rent a car arayışlarınızda sizlere güvenilir çözümler sunmaktayız. 2019 yılı itibari ile araç kiralama hizmetlerine olan ilgi artmaktadır. Araç alamayan kişiler temel araç ihtiyaçlarında en iyi aracı kiralama gerçekleştirmek adına en iyi hizmet veren firma aramaktadırlar.

Beylikdüzü rent a car arayışlarınızda sizlere güvenilir ve hayalinizde olan araçlar ile sürüş keyfi yaşamanızı hedeflemekteyiz. Firmaları tek tek dolaşmanız yerine işletmemizde bulunan araç filomuzda aradığınızı en uygun fiyatlar ile kiralama gerçekleştirebilirsiniz.

Her geçen gün firmamızda araç sayısını arttırarak Beylikdüzü araç kiralama hizmetini tam anlamıyla karşılamayı hedeflemekteyiz.

Beylikdüzü Kiralamada Kullanılan Araç Temizliği

Araçlarımızın hiç biri 50,000 km üzeri olmayarak belirli km sınırını geçtiğinde değişimi yapılmaktadır. Araç kiralama hizmetinde sorunsuz ve keyifli bir kiralama dönemi geçirmeniz adına genç olan araçları tercih etmekteyiz.

İşletmemize ister irtibat numaralarından ister galerimize gelerek araçlarımızı görebilir ve temizliklerine sizlerde şahit olabilirsiniz.

Oto kiralama avantajları olarak bir kaç bilgi vermek gerekirse,

  1. Aracı satın almak için bütçe ayırmanıza gerek yoktur.
  2. Araç kiralama dönemi içerisinde kaza, bakım, arıza , kasko, sigorta gibi giderleri firmamız karşılamakta ve herhangi bir ödeme yapmanız söz konusu değildir.
  3. Vergi ve muayene gibi işlemler ile hiç bir şekilde vakit kaybetmeniz söz konusu değildir.
  4. Çelik rent a car firmasından ister saatlik ister haftalık kiralama gerçekleştirdiğinizde herhangi bir kilometre sınırı bulunmamaktadır.

Beylikdüzü Kiralık Araç Teslimatı

Her çeşit marka ve modelin olduğu firmamızda kiralama işlemleri için isterseniz aynı gün bilgi verebilirsiniz. Geniş araç filomuz ile ihtiyaç olması durumunda sizlere anında çözüm sunabilmekteyiz. İster araçlarımızı işletmemiz den teslim alabilir isterseniz adresinize kadar getirerek tek bir imza ile de teslim edebilmekteyiz. 

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile ihtiyacı olan herkesin en uygun fiyatlar ile Beylikdüzü rent a car firması arayışlarında hizmet vermek istemekteyiz. Çalışma ekibimizi uzman kişilerden oluşturduğumuz için oluşabilecek arıza ve sorun gibi durumlarda anında müdahale etmektedirler. 

Araç kiralama süreci esnasında oluşabilecek tüm aksilikler düşünülerek mağduriyet yaşatılmaması adına hazırlıklı davranmaktayız. Yüzün üzerinde olan araç filomuzdan istediğiniz kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 7/24 çağrı merkezimize ulaşarak rezervasyon yada tüm aklınızda olan soruları sorabilirsiniz.