Beylikdüzü Oto Kiralama

Beylikdüzü Oto Kiralama

Beylikdüzü bölgesinde kiralamak istediğiniz tüm araç çeşitleri işletmemizde bulunmaktadır. Beylikdüzü oto kirama hizmetine sunduğumuz yüze yakın araç çeşitliliği ile dilediğiniz gün kiralama gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir hizmet veren Çelik rent a car firmamız uzun yıllardır sektör içerisinde hizmet vermektedir. Kusursuz bir kiralama süreci geçirerek her ihtiyacınız olması durumunda sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Gerek personellerimizin eğitimli olması gerekse araçlarımızın temizliği ile vermiş olduğumuz hizmet daima sektörde firmamızı öncü durumda tutmaktadır. Araç kiralama hizmeti alacağınız zaman en önemlisi güvendir. Oto kiralama hizmeti alacak olduğunuz firmanın kurumsal olması ve geniş araç filosu ile hizmet veriyor olması sizlere kusursuz bir süreç geçireceğiniz anlamına gelmektedir. Her kiralama hizmetinden dönen araçlarımıza iç dış detaylı kuaför yapılarak müşterilerimize sıfır araç temizliğinde konfor sağlamaktayız. 

Belikdüzü oto kiralama hizmeti için firmamızdan kiralama gerçekleştirdiğinizde karşılaşmanız söz konusu olmayan durumlar aşağıda listelenmiştir.

  • Sigara yanığı
  • Kir, toz
  • Sigara kokusu
  • Lastik inmesi
  • Motor yağı
  • Motor suyu
  • Gösterge panellerinde arıza

Genel anlamda bakımsız hiç bir aracımız bulunmamaktadır. Tüm araçlarımız yetkili servisler tarafından bakımları yapılarak Beylikdüzü araç kiralama hizmeti verilmektedir.

Beylikdüzü Filo Kiralama

Beylikdüzü bölgesinde bulunan şirket ve kurumsal firmalara filo kiralama hizmeti tarafımızca verilmektedir. 100 araca kadar ihtiyacınız olabilecek filo kiralama hizmeti Çelik rent a car işletmemiz tarafından sağlanmaktadır. Fiyatlarımız 2019 yılına özel düzenlenerek uygun araç kiralama hizmeti gerçekleştirebilirsiniz. 

Onlarca marka ve model ile Beylikdüzü araç kiralama hizmeti veren firmamızdan filo kiralama hizmetimiz kapsamında haftalık, aylık yada yıllık kiralamalar gerçekleştirebilirsiniz. Temiz bir araç ve kurumsal bir firmadan araç kiralama hizmeti almak için Çelik rent a car firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Haftanın her günü kiralama hizmeti gerçekleştirebilir ve geniş araç portföyümüzden dilediğinizi uygun fiyatlar ile kiralama gerçekleştirebilirsiniz.