Beylikdüzü Güvenilir ve Bakımlı Rent A Car

Beylikdüzü Güvenilir ve Bakımlı Rent A Car

Beylikdüzü ilçesine özel uygun fiyatlar ile araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Beylikdüzü güvenilir ve bakımlı rent a car hizmeti alabilir ve abartılı rakamlar ödemek yerine direk bütçe dostu fiyatlar ile arabanızı kiralayabilirsiniz. Yüzlerce araç seçeneği ile Beylikdüzü bölgesinde ciddi bir araç sirkülasyonu olan çelik rent a car tüm araç kiralama hizmeti aldığınızda çeşitli kampanya ve indirimler uygulanmaktadır.

Örneğin 5 gün ve üzeri araç kiralama gerçekleştiren müşterilerimize özel araç deposu tam doldurularak adrese teslim edilmektedir. Aynı şekilde araç teslimatlarında da aracınız adresinizden teslim alınarak rahat bir kiralama dönemi geçirmeniz hedeflenmektedir. İstanbul bir çok bölgesinde hizmet veren çelik rent a car her bütçeye uygun araç seçenekleri ile sektörde var olmaktadır.

İster jeep kiralama ister ufak binek oto kiralama konusunda hizmet alabilirsiniz. Her çeşit araç seçenekleri ile Beylikdüzü rent a car hizmeti verilmektedir.

Profesyonel ve kurumsallık hizmeti veren işletmemiz istediğiniz gün kadar araç kiralamalarda çözüm ortağı olmaktadır.

Beylikdüzü Günübirlik Oto Kiralama

Geniş araç portföyümüz olmasından ötürü Beylikdüzü araç kiralama süresi için herhangi bir sınırlamamız bulunmamaktadır. İster günübirlik ister uzun süreli kiralama gerçekleştirerek sorunsuz kullanım sağlanması hedeflenmektedir.

Piyasada en uygun fiyatlar ile Beylikdüzü oto kiralama hizmeti vererek herkesin bütçesine göre araç seçenekleri bulunmaktadır. Tüm araçlarımız iç/dış detaylı bir şekilde temizlik yapılmaktadır. Abartılı ve sayfalarca imza almak yerine sadece tek 1 imza ile araç teslimatı yapılmaktadır. Tüm araçlarımızın yıllık olarak yenileniyor olmasından ötürü kilometreleri düşük olmaktadır.

Kiralama talebiniz olan aracı önceden bildirerek hemen yerinizi ayırtabilirsiniz. İşletmemiz Beylikdüzü ilçesinde oldukça biliniyor olmasından ötürü onlarca araç kiralanmakta ve kiradan dönüş yapmaktadır.

Beylikdüzü Bakımlı Araç Kiralama

Kiralama hizmetinden dönen tüm araçlarımız önce detaylı temizlik yapılarak tekrar kiralanmakta dır. Araç geldiği gibi asla başka bir müşterimize kiralanmayarak önce temizlik ve bakım yapılmaktadır. Geçici bir firma değil tamamiyle kurumsallık içerisinde çalışan Çelik rent a car müşterilerimizin menfaatleri doğrultusunda prosedür düzenlemektedir.

Tüm araç seçeneklerinde bakımlar asla ihmal edilmeyerek temiz bir kiralama dönemi geçirebilirsiniz. Web sitemizde olan fiyatlar güncel fiyatlar olmaktadır. Fakat günümüz şartları sürekli değişmesinden ötürü fiyatlar sürekli değişmektedir. Net bilgiyi hemen iletişime geçerek doğru fiyatları öğrenebilir ve aracınızı ayırabilirsiniz.