Avcılar Oto Kiralama

Avcılar Oto Kiralama

Çelik rent a car firmamız Avcılar bölgesinde uygun fiyatlar ile kiralama hizmeti vermektedir. Avcılar oto kiralama arayışınız olduğunda işletmemize ulaşarak en iyi fiyatlar ile hizmet alabilir ve yeni araçlarımız ile sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. İster kişisel gezme olarak ister aileniz ile gezmek yada gitmek istediğiniz bir yer için araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Yüzlerce araç seçeneğimiz arasından istediğinizi seçebilir ve rahatlıkla yola çıkabilirsiniz. 

İstediğiniz gün kadar Avcılar oto kiralama gerçekleştirebilir ve onlarca belge/evrak okumak zorunda bırakmıyoruz. Çelik rent a car İstanbul ofisimizde araç kiralama gerçekleştireceğiniz zaman sadece 1 imza ile anahtar teslimatı yapmaktayız. Araç teslimi için ister ofislerimizden isterseniz de adresinizde gerçekleştirilmektedir.

Firmamız tarafından kiralanan araçlarımızda sigorta ve kasko bulunmaktadır.

Avcılar Sıfır Ayarında Araçlar İle Hizmet

İstanbul ilçesi olan Avcılar da kiralama hizmeti vermeden önce kiralama hizmetinden gelen tüm araçlarımız detaylı temizliklerden geçmektedir. Anlaşmalı olduğumuz firmaya araçlar teslim edilir ve sıfır ayarında olacak şekilde iç ve dış aksanları tertemiz olarak teslim edilmektedir.

Güvenilir bir firmadan Avcılar araç kiralama hizmeti alarak kiralama süresi boyunca aklınızda hiç bir soru işareti kalmadan tadını çıkartabilirsiniz. Yüzlerce araç filomuzda ekonomik, orta ve lüks sınıf olarak çeşitli araçlar bulunmaktadır. Ucuz araç kiralama hizmeti almak için ekonomik sınıflı araçlarımızı tavsiye etmekteyiz. 

Bütçenize uygun araç kiralama hizmeti firmamız tarafından verilmektedir.

Avcılar Güvenilir Rent A Car

Firmamız uzun yıllardır araç kiralama hizmeti verdiği Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt ve Büyükçekmece ilçelerinde biliniyor ve daima tercih edilmektedir. İlk kurulduğu senelerde çok ufak bir bölgeye hizmet veren Çelik rent a car firmamız şuan onlarca ilçe, mahalle ve semte hizmet vermektedir.

Güven oto kiralama konusunda en önemli etkendir. Firmaya güvenilmediği taktirde aracı teslim edene kadar rahatsız bir kiralama dönemi geçirilmektedir. Bu sebeple firmamız tamamiyle profesyonel kişiler ile çalışarak müşterimizin menfaatlerine olacak şekilde düzenlemeler uygulamaktadır.

Avcılar oto kiralama hizmeti alırken talebiniz doğrultusunda bebek koltuğu, bebek arabası, navigasyon gibi temel ihtiyaçlar firmamız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet hattımız günün her saati aktif olarak hizmet vermektedir. Sorularınız yada rezervasyon yapmak için iletişime geçebilirsiniz.