Akçaburgaz Oto Kiralama

Akçaburgaz Oto Kiralama

İstanbul çeşitli ilçe ve mahalleler de kiralama işlemlerinizi araç filomuzdan gerçekleştirebilirsiniz. Akçaburgaz oto kiralama arayışınız bulunuyor ise güvenilir ve uygun fiyatlar ile oto kiralama yapabilirsiniz. Vaktiniz kısıtlı olduğu ve önemli olan işlerinizi belirli bir süre içerisinde halletmeniz gerekiyor ise toplu taşıma istenilen amacı verememektedir. Çelik rent a car işletmemiz bölgenizde yüzlerce araç seçenekleri ile hizmet vererek ihtiyacınız olan tüm model çeşitleri en uygun rakamlar ile kiralama gerçekleştirmektedir.

İstanbul içi yada dışı fark etmeksizin istediğiniz süre boyunca km sınırı olmadan Esenyurt araç kiralama gerçekleştirebilir ve kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Akçaburgaz oto kiralama olarak hizmet veren firmamız ihtiyacınız olması durumunda yüzün üzerinde marka ve model çeşitleri bakımlı ve temiz araçlar olmaktadır.

Değerinde fiyatlar ödeyerek bütçenizi zorlamadan istediğiniz aracı kiralayabilir ve abartılı rakamlar ödemeden sürüş keyfini çıkartabilirsiniz. İşletmemiz den istediğiniz bütün sınıflarda araç çeşitleri bulunmaktadır.

  1. Ekonomik araç
  2. Orta sınıf araç
  3. Lüks araç

Akçaburgaz Ucuz Oto Kiralama

Her sınıfta araç seçeneği ile işletmemiz de bütçenize göre araç kiralama şansı sunmaktayız. Günübirlik yada istediğiniz sürelerde kiralama ihtiyaçlarınızda Çelik rent a car firmamızın indirimlerinden yararlanabilir ve sıfır ayarındaki araçlarımız ile sürüş keyfini yaşayabilirsiniz. Firmamızdan kiralama hizmeti almak istediğinizde abartılı rakamlar bloke edilme gibi bir durum söz konusu değildir. Günlük, aylık araba kiralama ihtiyacınız olması durumunda ucuz araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Oluşabilecek tüm aksilik ve problemler göz önünde bulundurularak Esenyurt rent a car olarak sunduğumuz araçlarımız ful kaskolu olarak kiralanmakta dır.

Esenyurt ilçe ve mahallelerinde Akçaburgaz oto kiralama arayışlarınızda sizlere düşük kilometre araçlarımız ve uygun fiyatlar ile hizmet vererek kaliteli hizmet almanız sağlanmaktadır.

Akçaburgaz Sıfır Ayarında Araçlar

Kiralamadan dönen araçlar detaylı temizliklerden geçerek yeni kiralama yapacak kişilerin bakımlı ve temiz araçlar sunulmaktadır. İster uzun süreli ister günübirlik oto kiralama hizmeti almış olsun her aracımız için iç dış detaylı temizlik anlaşmalı olduğumuz bilinen bir firma tarafından gerçekleştirilmektedir. İster manuel ister otomatik araç kiralama seçimi yapabilirsiniz.

Her kiralama işlemlerinde müşterilerimize kusursuz temizlikte ve bakımlı araçlar ile yola çıkmaları için tüm önlemleri almaktayız.

7/24 araç teslimatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Bilgi yada rezervasyon yaptırmak için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Emniyet kemeri hayat kurtarır gerçeği göz önünde bulundurularak bir çok aracımızda emniyet kemer sensörü bulunmaktadır.